PL
EN

Zapraszamy do naszego sklepu

KURS DJ'ingu

PROPONOWANE PRZEZ NAS SZKOLENIE ZE SZTUKI DJ'ingu WPROWADZI ZAINTERESOWANE OSOBY W ŚWIAT MUZYKI KLUBOWEJ, NAUCZY PODSTAW MIKSOWANIA, TURNTABLIZMU ORAZ PRACY Z MIKROFONEM. PROGRAM STWORZONY PRZY WSPÓŁPRACY Z DOŚWIADCZONYMI INSTRUKTORAMI ZAPEWNI ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE DO ROZPOCZĘCIA PRACY JAKO DJ.

KURS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH. DLA OSÓB CHĘTNYCH BY ROZWIJAĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI, OFERUJEMY ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE.

NASZ KURS, TO ODPOWIEDNIO DOBRANY ZASÓB WIEDZY NIEZBĘDNEJ DO ROZPOCZĘCIA PRZYGODY Z DECKAMI. KURSANCI ZAPOZNAJĄ SIĘ ZE WSZYSTKIMI ZAGADNIENIAMI, ZWIĄZANYMI Z PRACĄ DJ'A – OD ODPOWIEDNIEGO PRZYGOTOWANIA SPRZĘTU NAGŁOŚNIENIOWEGO, MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ ITP, POPRZEZ UŻYWANIE CD PLAYERÓW, GRAMOFONÓW, KONTROLERÓW MIDI ORAZ DEDYKOWANEGO OPROGRAMOWANIA, AŻ PO NAGRANIE WŁASNEGO SETA. SZKOLENIE JEST PROWADZONE NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘCIE UZNANYCH MAREK, TAKICH JAK PIONEER, VESTAX, TECHNICS, NUMARK.

SZKOLENIA W AKADEMII PAREDO, TO RZETELNA WIEDZA PRZEKAZANA W MIŁEJ ATMOSFERZE, W CIEKAWY I PRZYSTĘPNY SPOSÓB, DOŚWIADCZONA KADRA ORAZ PROFESJONALIZM I GWARANCJA SATYSFAKCJI. UKOŃCZENIE SZKOLENIA ZOSTAJE POTWIERDZONE CERTYFIKATEM. NAJLEPSI BĘDĄ MIELI SZANSĘ NA STAŻ LUB ZATRUDNIENIE W FIRMIE EVENTOWEJ.

WSZYSTKIE SZKOLENIA PODLEGAJĄ REFUNDACJI Z URZĘDÓW PRACY W CAŁYM KRAJU.

SZKOLENIA DLA DJ W AKADEMII PAREDO TO GWARANCJA PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA I RZETELNIE PROWADZONEGO KURSU DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH TĄ SZTUKĄ. ZAPRASZAMY!