PL
EN

Zapraszamy do naszego sklepu

SZKOLENIE Z TATUOWANIA

PRZED ZAPISEM NA SZKOLENIE Z TATUOWANIA WYMAGANA JEST KONSULTACJA PRAC (TAKŻE W PRZYPADKU SZKOLENIA Z URZĘDU). PROSIMY O PRZESŁANIE PRAC NA ADRES MAILOWY: AKADEMIA.PAREDO@GMAIL.COM

Szkolenie z tatuażu w naszej Akademii Tatuażu Artystycznego przygotowuje w teorii i praktyce do działalności tatuatora.

U nas nauczysz się tatuowania:

  • jeśli jesteś początkujący, podczas pełnego szkolenia z tatuażu dla osób dopiero zaczynających naukę tatuowania
  • jeśli Twoje umiejętności są już zaawansowane i potrzebujesz doszkolenia jedynie z niektórych zagadnień dotyczących tatuowania - podczas indywidualnych konsultacji

Nasze kursy tatuażu w przystępny sposób przybliżają kursantom zasady działania sprzętu do tatuowania, zapoznają z zasadami BHP i sterylizacji, przygotowują poprzez naukę rysunku i tatuowania do rozpoczęcia tatuowania na modelu. Osoby kończące u nas kurs tatuowania mają możliwość odbycia dodatkowego stażu w naszym studio tatuażu. Kurs tatuażu w Akademii Paredo rzetelnie przygotowuje do pracy w studio tatuażu lub otwarcia własnej działalności w tym zakresie.

Kurs tatuowania w naszej Akademii to rzetelna wiedza, doświadczona kadra oraz nauka w miłej atmosferze. Całe szkolenie z tatuażu potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami. Terminy dostępne przez cały rok.

Akademia Paredo posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co pozwala naszym kursantom realizować szkolenia z tatuażu z refundacją z Urzędów Pracy w całej Polsce.

Szkolenia z tatuażu w Akademii Paredo to gwarancja profesjonalnego podejścia i rzetelnie prowadzonego kursu tatuażu. Zapraszamy!

SZKOLENIE OPCJONALNIE MOŻNA PODSUMOWAĆ ĆWICZENIEM NA MODELU.